bluesea.pl

PROMOCJA: HENNA BRWI I RZĘS Z REGULACJĄ TYLKO 23 ZŁ ZŁ !!!SAUNA NA WŁOSY 30 %TANIEJ!!!
!!!

Przekłucie uszu -kolczykowanieNasz salon specjalizuje się w przekłuwaniu uszu dzieci i dorosłych.przekluwanie ucha nowa metoda


Nasz salon specjalizuje się w przekłuwaniu uszu dzieci i dorosłych.

SZUKASZ BEZPIECZNEGO SPOSOBU ABY PRZEKŁUĆ USZY DZIECKU LUB SOBIE?

Dobrze trafiłeś - bezpieczeństwo to jest dokładnie to, co oferuje Blomdahl. Używając wyłącznie sterylnych produktów, stosując bezpieczne metody przekłuwania oraz przyjazną skórze biżuterię, stawiamy zawsze na pierwszym miejscu Twoje zdrowie oraz zdrowie Twojej skóry. Mając na uwadze dobro dzieci, sysytem BLOMDAHL opracował medyczny system przekłuwania obu uszu jednocześnie, który przyspiesza proces przekłuwania, nie tracąc nic na bezpieczeństwie zabiegu. Czy masz dzieci, które od dłuższego czasu marzą o przekłuciu uszu?

Bez względu na to jak wielkie jest pragnienie noszenia kolczyków, po przekłuciu pierwszego ucha, u dziecka pojawia się obawa przed przekłuciem drugiego ucha. Dlatego Blomdahl opracował system medycznego przekłuwania obu uszu jednocześnie. Metoda Blomdahl jest szybsza, bezpieczniejsza i bardziej komfortowa dla dziecka.

Metoda medycznego przekłuwania uszu została opracowana z uwzględnieniem zasad nowoczesnej aseptyki stosowanej w służbie zdrowia, tak aby nie dopuścić podczas zabiegu do infekcji. Sterylna metoda daje gwarancję, że zabieg przekłuwania jest higieniczny i bezpieczny.

SYSTEM TEN JEST BEZPIECZNY NAWET DLA OSÓB, KTÓRE MAJĄ ALERGIĘ KONTAKTOWĄ. Kolczyki BLOMDAHL do przekłuwania uszu zostały opracowane po konsultacjach z lekarzami dermatologami. Kolczyki Blomdahl mogą być również noszone przez osoby, które mają już jakąś alergię, ponieważ są wykonane z plastiku medycznego z zerową (0%) zawartością niklu lub z czystego tytanu medycznego. Część ozdobna kolczyka, nie ma bezpośredniej styczności z ciałem, Kolczyki do przekłuwania uszu Blomdahl nie są zwykłymi kolczykami. Zostały specjalnie zaprojektowane, aby ułatwić i przyspieszyć proces gojenia uszu po przekłuciu, oraz ułatwić później zakładanie normalnych kolczyków.

Sterylna kaseta zapewnia maksymalną ochronę przed zakażeniem. Część, która w innych aparatach, dotyka uszu wielu Klientów i jest narażona na kontakt z krwią, została zastąpiona sterylną, jednorazową kasetą.

MAKSYMALNA OCHRONA KLIENTA!
Kaseta zawiera jeden kolczyk do przekłucia ucha oraz jedną zatyczkę (motylek). Każda kaseta posiada numer seryjny oraz numer sterylizacji. Opakowanie kasety otwierane jest bezpośrednio przed zabiegiem, tak aby każdy Klient miał pewność, że do zabiegu wykorzystywana jest sterylna i jednorazowa kaseta.

MAKSYMALNA OCHRONA OSOBY WYKONUJĄCEJ ZABIEG!
Po wykonaniu zabiegu przekłucia ucha, na kasetę zakłada się osłonę bezpieczeństwa. Dzięki temu rozwiązaniu eliminuje się ryzyko kontaktu z częściami kasety, które dotykały ucha i mogły być narażone na kontakt z krwią.

ZATYCZKA – KLUCZ DO SZYBKIEGO GOJENIA
Cyrkulacja powietrza w miejscu przekłucia ucha zapewnia lepsze gojenie. Opatentowana zatyczka firmy Blomdahl zatrzymuje się na blokadzie umieszczonej na sztyfcie. Całkowicie zasłania także ostrą końcówkę sztyftu. Zatyczka pozostaje w bezpiecznej odległości od płatka ucha i nie można jej docisnąć, dzięki temu powietrze swobodnie dociera do miejsca przekłucia. Zatyczka firmy Blomdahl to klucz do szybkiego gojenia rany powstałej po przekłuciu ucha. Metoda którą przekłuwamy uszy jest to : sterylna bezdotykowa metoda kolczykami jednorazowymi, ktore są jednorazowe wybierane na miejscu ,w kolorze srebrnym lub złotym, z oczkiem lub bez kolczyki
Nasz salon specjalizuje się w przekłuwaniu uszu dzieci i dorosłych.

Po przekluciu uszu dziecko dostaje od nas słodki upominek.
Uszy przekłuwamy pistoletem, posiadamy duży wybór kolczyków,
Cena przekłucia uszu z kolczykami metodą tradycyjną- 50 zł

Cena przekłucia uszu dwoma pistoletami jednocześnie metodą tradycyjną- 60 złCena przekłucia uszu metodą BLOMDAHL- 120 ZŁ-PLASTIK MEDYCZNY

BLOMDAHL -TYTAN MEDYCZNY-165 ZŁ
BLOMDAHL 1 UCHO - 80 ZŁ
Przykładowe kolczyki: kolczyki do uszu
tagi "przekłuwanie uszu Wrocław"
remonty wrocław Kosmetyczka wrocław LINKI stat4u