Przedluzanie Rzes Wroclaw

bluesea.pl

SOMBRE Z 10 % ZNI┼╗K─ä !!! ┼╗ELE 10% TANIEJ!!!
!!!

Przedłużanie Rzęs
Przedłużanie rzęs z norek syberyjskich:


Przedłużenie rzęs pozwoli Ci na uzyskanie efektu gęstszych i dłuższych rzęs nawet o 50%. Zaprojektowane by pogrubić i przedłużyć naturalne rzęsy.
2 in 1 przedlu┼╝anie rzes
W zabiegach stosowane s─ů r├│┼╝nego rodzaju d┼éugo┼Ťci rz─Ös, dzi─Öki czemu mo┼╝esz sama decydowa─ç o tym jak bardzo d┼éugie rz─Ösy chcesz mie─ç.

Zabieg przed┼éu┼╝ania i zag─Öszczania rz─Ös wykonuj─Ö metod─ů jeden do jednego co oznacza, ┼╝e doklejam pojedyncze rz─Ösy z proteiny jedwabiu jedna po jednej do ka┼╝dej twojej rz─Ösy, dzi─Öki czemu uzyskuje si─Ö efekt zag─Öszczenia i wyd┼éu┼╝enia rz─Ös. Do wykonania zabiegu stosujemy rz─Ösy z norek naturalne oraz profesjonalne kleje do rz─Ös. ┼é3 in 1 przedlu┼╝anie rzes.

Zabieg przed┼éu┼╝ania rz─Ös polecany jest ka┼╝dej kobiecie aby nada─ç oczom i twarzy wyrazisty wygl─ůd. Przed┼éu┼╝one rz─Ösy to niezwyk┼éa wygoda i brak konieczno┼Ťci ich tuszowania. Efekt przed┼éu┼╝ania rz─Ös potrafi utrzymywa─ç si─Ö nawet do sze┼Ťciu tygodni. Jednak aby stale cieszy─ç si─Ö rz─Ösami w zadowalaj─ůcej kondycji i ┼Ťwietnym wygl─ůdzie, uzupe┼énianie nale┼╝y powtarza─ç co ok. cztery tygodnie.
Dbamy o sta┼ée klientki, wi─Öc je┼Ťli pierwsza aplikacja zosta┼éa wykonana w naszym salonie, oferujemy promocyjne ceny kolejnych zabieg├│w uzupe┼éniania.

Zalecenia po zabiegu przedłużania rzęs:

- nie dotyka─ç rz─Ös do czasu wyschni─Öcie kleju (do 24 h),
- nie stosować na okolicę oczu kosmetyków na bazie tłuszczu (kremów, olejków itp.),
- do dw├│ch dni po zabiegu unika─ç gor─ůcego prysznica, wizyt w saunie i na basenie,
- nie stosowa─ç tuszy wodoodpornych oraz na bazie oleju (wy┼é─ůcznie na bazie wody),
- do demakija┼╝u oczu u┼╝ywa─ç p┼éynu bez zawarto┼Ťci substancji t┼éuszczowych i olejk├│w,
- przy aplikacji krem├│w i masek pod oczy oraz fluid├│w i pudr├│w zachowa─ç ostro┼╝no┼Ť─ç, unikaj─ůc ich kontaktu z rz─Ösami,
- nie wolno samodzielnie usuwać lub wyrywać przedłużonych rzęs.
Rz─Ösy usun─ů─ç mo┼╝e jedynie wykwalifikowana osoba przy u┼╝yciu specjalnego preparatu, nie powoduj─ůc uszkodzenia naturalnych rz─Ös!

Cz─Östotliwo┼Ť─ç: Dla zachowania spektakularnego efektu zaleca si─Ö uzupe┼énienie rz─Ös po 3-4 tygodniach.
U naszym salonie przed┼éu┼╝ania rz─Ös we Wroc┼éawiu stosujemy rz─Ösy z norek: s─ů delikatniejsze, l┼╝ejsze ,Rz─Ösy s─ů ca┼ékowicie naturalne, be┼╝ ┼╝adnych syntetycznych dodatk├│w, dzi─Öki czemu nie wywo┼éuj─ů reakcji alergicznych. O ich przewadze nad innymi produktami tego typu dost─Öpnymi na rynku ┼Ťwiadczy fakt, ┼╝e utrzymuj─ů si─Ö znacznie d┼éu┼╝ej, a ponadto zachowuj─ů idealny, naturalny wygl─ůd. Ponadto, w zwi─ůzku z naturalno┼Ťci─ů, na rz─Ösach mo┼╝na stosowa─ç zalotk─Ö termiczn─ů.
cena:
Przedłużanie rzęs metoda 1:1 norki syberyjskie 249 zł-PROMOCJA : 160 ZŁ!
uzupełnianie : od 85 zł
usunięcie rzes 30 zł
3 in 1 przedlu┼╝anie rzes


Przedłużanie Rzęs - metoda 1 do 1

Przedłużanie Rzęs - metoda 2 do 1

Przedłużanie Rzęs - metoda 3 do 1
remonty wrocław Kosmetyczka wrocław LINKI stat4u