bluesea.pl

PROMOCJA: HENNA BRWI I RZĘS Z REGULACJĄ TYLKO 23 ZŁ ZŁ !!!SAUNA NA WŁOSY 30 %TANIEJ!!!
!!!
Witamy w naszym gabinecie kosmetycznym i fotodepilacji we Wrocławiu "Blue Sea" , który mieści się w samym centrum Wrocławia przy ul.Pomorskiej 15-17.

.
Oryginalne wnętrze naszego salonu, duży wybór zabiegów na twarz, paznokcie a także masaże ciała i fotodepilacja to wszystko składa się na naszą ofertę dla Państwa.
Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie w branży kosmetycznej, stale tez uczestniczymy w szkoleniach i pokazach . Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy do wypróbowania nowoczesnych zabiegów i najnowszych osiągnięć francuskiej i hiszpańskiej kosmetyki profesjonalnej. Posiadamy w swojej ofercie najbardziej egzotyczne masaże tj: stemplami, kamieniami goracymi, ciepłymi olejami, wszystko co Twoje ciało potrzebuje aby poczuć się wyjatkowo.. Wszystkie konsultacje kosmetyczne, porady pielęgnacyjne oraz stworzenie całkowitej indywidualnej pielęgnacji domowej odbywają się w gabinecie kosmetycznym GRATIS !!!.

Salon Prowadzi także Sprzedaż internetową sprzedaż naszych usług gdzie zawsze można znalezć okazyjną cenę usługi. Wszystkie usługi zakupione będą realizowane w naszym Salonie kosmetycznym we Wrocławiu

Salon Kosmetyczno-Fryzjerski i Fotodepilacji we Wrocławiu "BLUE SEA" we Wrocławiu ul. POMORSKA 15-17

remonty wrocław Kosmetyczka wrocław LINKI stat4u