MICROBLANDING

CZYM JEST MICROBLANDING:

Microblading pozwala zaoszczędzić każdej kobiecie choć kilku minut z porannego makijażu. Samodzielne malowanie brwi trzeba przecież wykonać precyzyjnie, bo najmniejsza nierówność sprawi, że będą niesymetryczne, co nie dodaje uroku. Niektóre panie po pewnym czasie nabierają wprawy, innym jednak po kilku próbach brakuje biegłości, czasu, czy cierpliwości do tego, by co rano zmagać się z tym zadaniem. Jeśli należysz do tej drugiej grupy, warto zastanowić się właśnie nad zabiegiem microbladingu.

Pozwala nadać im naturalny wygląd, bo włoski są dorysowywane na skórze.

Makijaż permanentny brwi metodą piórkową, czyli microblading, to manualna metoda zagęszczania i rekonstrukcji włosków na łuku brwiowym. Za pomocą specjalnych mikroostrzy w naskórku rozprowadza się pigment. Precyzyjne narzędzie pozwala “narysować” na pojedyncze i bardzo włoski, które perfekcyjnie imitują naturalne brwi i tym samym zapewniają również naturalny efekt zabiegu.

Makijaż permanentny metodą microbladingu – dla kogo?

Microblading to metoda dla każdego, komu zależy maksymalnie naturalnym efekcie wypełnienia oraz kształtu brwi. Z zabiegu mogą skorzystać osoby po przebytych chorobach, np. nowotworze, a także takie, które chcą uzupełnić braki, poprawić niedoskonałości i cieszyć się idealnym kształtem brwi każdego dnia, bez konieczności stosowania kolorowych kosmetyków.

Microblading – przeciwwskazania

Microblading nie jest zabiegiem dla wszystkich. Do najważniejszych przeciwwskazań należą: choroby skóry (łuszczyca, wykwity), nowotwór, choroby kardiologiczne, schorzenia oczu, alergia na barwniki, epilepsja, cukrzyca. Z microbladingu nie mogą również korzystać kobiety w ciąży lub karmiące piersią, a także osoby ze świeżymi bliznami, poparzeniami słonecznymi, infekcjami, przyjmującymi leki sterydowe, antybiotyki czy antydepresanty.